Președintele Klaus Iohannis a participat, joi, la ședința de Guvern, însoțit de mai mulți consilieri.În timpul în care președintele vorbea în ședință, premierul Viorica Dăncilă a ascultat și a...
Președintele Klaus Iohannis a participat, joi, la ședința de Guvern, însoțit de mai mulți consilieri.În timpul în care președintele vorbea în ședință, premierul Viorica Dăncilă a ascultat și a...