Doi bărbați din Constanța au sfidat gerul. Unul dintre ei, după ce a dat două ture de alergare, s-a udat cu apă rece, apoi s-a aruncat într-o grămadă de zăpadă, iar celălalt a alergat la malul mării, la...
Doi bărbați din Constanța au sfidat gerul. Unul dintre ei, după ce a dat două ture de alergare, s-a udat cu apă rece, apoi s-a aruncat într-o grămadă de zăpadă, iar celălalt a alergat la malul mării, la...