Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 13 ore si 59 minute
În pragul iernii, peste 10.000 de bucureşteni nu au apă caldă şi căldură. Cel mai grav e în cartierul Aviaţiei din nordul Capitalei, unde oamenii stau ca în comunism de mai bine de două luni.
Reprezentanţii RADET spun că se lucrează la înlocuirea ţevilor vechi, dar nu ştiu să le spună oamenilor când vor remedia toate problemele.
În plus, întregul Bucureşti este încălzit de doar patru centrale termice din cele şase.
Sursa: observator.tv