Autobuzele cumpărate de Primăria Capitalei intră în reparaţii înainte să iasă pe traseu. Şoferii se plâng că au mai multe probleme. Cei mai corpolenţi nu încap pe scaun şi nici nu ajung la butoanele de pe...
Autobuzele cumpărate de Primăria Capitalei intră în reparaţii înainte să iasă pe traseu. Şoferii se plâng că au mai multe probleme. Cei mai corpolenţi nu încap pe scaun şi nici nu ajung la butoanele de pe...