Octav Cozmâncă vorbeşte la Q&A, în exclusivitate, despre culisele din tabăra "fugarilor"
În discuţia cu Alessandra Stoicescu, realizatoarea emisiunii, şi jurnalista Floriana Jucan, director Q-Magazine şi o prezenţă constantă în emisiune, Octav Cozmâncă va răspunde unor întrebări precum: Ce şanse au fugarii în lupta pentru preşedinţie?, Ce strategii de campanie au pregătit? şi Pe ce arme se bazează candidaţii în cursa pentru Cotroceni?
Cum temele abordate sunt de mare actualitate, aşteptăm să postaţi întrebările voastre pentru Octav Cozmâncă pe forumul emisiunii.
Întrebările îi vor fi adresate lui Octav Cozmâncă, în ediţia de sâmbătă a emisiunii Q&A.
Vedeţi înregistrările emisiunii Q&A
Vedeţi prezentarea emisiunilor Antena 3
Antena3.ro
-
Un bărbat din Drobeta, beat criţă, s-a urcat pe arteziana din centrul oraşului după ce a fugit din ambulanţa care îl ducea la psihiatrie
26 Mai, 22:52 | 0 comentarii -
Ce face băutura din om. A lovit oamenii care încercau să îl ajute şi a rupt o targă
26 Mai, 22:31 | 0 comentarii -
Gorj: Inundaţiile au distrus zeci de gospodării şi peste 50 de hectare de culturi
26 Mai, 21:55 | 0 comentarii -
GSP.roCe l-a impresionat pe Bute la cîntarul oficial: "A fost incredibil"
-
Bistriţa: Fostul poliţist care a accidentat mortal o elevă pe o trecere de pietoni a fost arestat
26 Mai, 20:47 | 0 comentarii -
Ceremonia de înhumare a lui Nyiro ar urma să aibă loc. Liderul Partidului Civic Maghiar: Nu mai trăim în comunism
26 Mai, 19:25 | 0 comentarii
-
Pur si simplu ,nu ne intereseaza de cele doua fosile din PSD...Oprescu si Cozmanca.chiar daca declarativ nu mai fac parte din el.
-
PSD+PC+PNL+UDMR = PCR
-
Cozmanca a fost un activist modest, a infiintat doua partide puternice, care au dat cele mai bune guvernari. Nu a facut averi, este un om corect, a militat pentru binele romanilor, si a denuntat abuzurile, promiscuitatea, tardarea unor membri din PSD, si bine a facut ca a plecat de langa niste farisei, care au pus interesle lor mai presus de cele ale romanilor. Il felicit ca a venit alaturi de Oprescu si le doresc succes.
* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate
vezi articolul in HTML5






@Marina. Care "ne"? Tu si ma-ta. Nu vb. in numele tuturor.