Botezatu, despre Moni: Mi-o cam sugerează. Eu mai dau pe faţă, dar depinde pe a cui (VIDEO)
Scandalul dintre Cătălin Botezatu şi Monica Columbeanu continuă. De data aceasta, în platoului emisiunii "Agentul VIP". Soţia lui Irinei Columbeanu şi creatorul de modă au schimbat replici acide prin intermediul telefonului.
Intrat în legătură telefonică cu "Agentul VIP", Cătălin Botezatu i-a adresat câteva sfaturi Monicăi. "Ar trebui să nu mai fie aluzivă că şi noi putem să fim la fel de aluzivi. Oricât de mult am studia DEX-ul, putem uneori să greşim. Şi nu sugerăm nimic, de obicei, ni se sugerează. De fapt, doamna mi-o sugerează în ultima perioadă", a spus creatorul de modă.
Cătălin Botezatu şi-a ieşit puţin din pepeni la finalul discuţiei cu Monica Columbeanu. "Dacă încearcă să fie aluzivă la adresa mea, mie mi se fâlfâie pentru că aluzia ei este atât de fumată".
Creatorul de modă a comentat şi replica Monicăi potrivit căreia el ar trebui să dea pe faţă mai multe lucruri din viaţa sa. "Să ştii că mai dau pe faţă. Dar depinde pe faţa cui..."
Întregul scandal a izbucnit în emisiunea lui Dan Capatos când Bianca Drăguşanu şi Monica Columbeanu au făcut schimb de replici acide.
Antena3.ro
- ACCIDENT TERIBIL 220KM/ORA
- Motocicliştii sunt în doliu după ce doi tiner...
- Bunul samaritean!
- Tineri inconştienţi. Au mers cu 170 km/h în u...
- Imagini şocante! Un pasager împuşcă un tânăr ...
- Mihaela Rădulescu în ţinută latino
- Bolnavă după sms-uri. Nu-şi mai simte mâinile...
- David Beckham in pat cu un barbat
- Bete pe peron la metrou
- Mircea Badea: Cetăţeni, aţi păţit-o!
Topul Ştirilor din categoria Tabloid
- Se dezbracă de toate hainele la curăţătorie - VIDEO 2213 vizualizări
- Striptease incediar al unei frumoase blonde - VIDEO 495 vizualizări
- S-a masturbat la solar, dar a fost surprinsă de camerele de supraveghere (VIDEO) 398 vizualizări
- Filmată goală în timp ce proba haine - VIDEO 395 vizualizări
- Trei femei sexy fac "mişcare" dezbrăcate - VIDEO 243 vizualizări














Comentarii