VIDEO Operațiune ca-n filme. Un traficant periculos a fost săltat de mascați din piscină, după ce a fost filat cu drona
Publicat acum 2 ore si 40 minute
Un taximetrist a intrat, marti, in ghereta jandarmilor care pazesc cladirea Ambasadei Egiptului la Bucuresti.
Incidentul a avut loc la intersectia Bulevardului Dacia cu strada Polona, transmite Realitatea TV.
Nicio persoana nu a fost ranita in urma incidentului. In taxi se afla si un pasager, care este in siguranta. Nici jandarmul din ghereta nu a fost ranit.
Urmeaza sa se deschida un dosar penal in acest caz, iar pagubele materiale vor fi suportate de taximetrist.