Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 1 ora si 58 minute
Este vorba despre o casieră, salariat la Oficiul Poștal 86, din București. Aceasta nu a mai fost prezentă la serviciu din data de 26 martie, fiind în concediu pentru tratarea unor afecțiuni medicale.
Director general al Companiei Naționale Poșta Română, Horia Grigorescu, a precizat, la Digi 24, că instituția se află în contact cu DSP, pentru eliminarea infecției cu COVID-19.
În același timp, Directorul Poștei Române îi asigură pe români că plata pensiilor nu va fi afectată.