Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 2 ore si 22 minute
Bărbatul a decis să îi ducă gratuit pe medicii de la Spitalul Victor Babeș din oral.
Pentru asta, cadrele medicale au de arătat doar legitimația.
Gestul omului i-a emoționat vizibil pe internauți: „Felicitări colegul!”, „O faptă bună”.