Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 3 ore si 27 minute
Anunțul, unul de prevenție împotriva coronavirusului de altfel, îndemna clienții să nu mai dea cu salivă pe degete atunci când nu reușesc să numere banii.
”Stimați clienți, avem rugămintea dacă întâmpinați dificultate la scoaterea bancnotelor, vă rugăm să nu mai salivați pe degete.
Vă mulțumim pentru înțelegere”, se arată în mesaj.