Scene şocante în Bucureşti: Un bărbat înarmat cu un cuţit a atacat poliţiştii, iar aceştia au tras focuri de armă
Publicat acum 1 ora si 14 minute
Primarul Sectorului 4, Daniel Băluţă, a fost chemat marți la DNA, în dosarul deschis după tragedia din clubul bucureștean Colectiv.
La ieşirea de la discuţiile cu procurorii, acesta le-a declarat jurnaliştilor că a venit la sediul DNA pentru a ridica o serie de documente care au legătură cu ancheta în dosarul Colectiv.
”Calitatea pe care o am este de reprezentant al Primăriei Sectorului 4. Nu am de ce să dau declarații. Sunt martor în dosarul Colectiv”, a spus primarul Daniel Băluță.