Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 4 ore si 54 minute
Tânăra în vârstă de 18 ani din localitatea Tălmaciu a fost dată dispărută de vineri, după ce ar fi plecat de acasă şi nu s-ar mai fi întors. Sâmbătă după-amiază, însă, fata a postat pe pagina de Facebook o fotografie însoţită de un mesajul: "Dacă tot sunt dispărută".
Una dintre prietenele fetei i-a sugerat să anunţe poliţia. Aceasta i-a răspuns: "N-ai cu cine".
Surse din cadrul IPJ Sibiu spun că polițiștii se află în contact cu fata, însă până la clarificarea situației ei ea apare ca dispărută. Poliția a fost sesizată în acest caz de dispariție de către părinți, potrivit turnulsfatului.ro.