Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 11 ore si 16 minute
„Exact ca si in 2010 Guvernul ia povara de la cei bogati si de la firmele internationale si o pune pe romanii obisnuiti si pe firmele romanesti!
Ce blestem pe tara asta cand avem o Criza sa fie la Putere asemenea oameni!
In 2010-2012 romanii au suferit 3 ani din cauza guvernantilor lasi si incompetenti / de data aceasta cat timp?”, scrie Ponta pe Facebook.