Sişu, cercetat într-un nou dosar privind consumul de droguri
Procurorii DIICOT, serviciul teritorial Piteşti, au cerut, în 25 septembrie, începerea urmăririi penale în cazul lui Tudor Sişu, pentru cumpărarea sau deţinerea de droguri de mare risc pentru consum propriu, potrivit unui comunicat al insituţiei, citat de Mediafax.
Iniţial, în data de 18 septembrie, au fost arestaţi Della Vedova Ermano şi Ion Răzvan Mircea pentru acelaşi tip de infracţiuni. Procurorii au stabilit apoi că acţiunile lui Sişu sunt strâns legate de ale primilor doi.
Tudor Sişu a devenit cunoscut datorită formaţiei hip-hop La Familia, din care a făcut parte alături de Puya. Din 2003 şi până în 2005 Sişu a fost închis pentru trafic şi deţinere de droguri de mare risc. În mai 2006 a fost din nou arestat. În 2008, a fost cercetat pentru trafic de droguri, alături de alţi şapte complici.
Antena3.ro
-
Concediată pentru că e prea sexy. Ce cred despre formele lui Lauren patronii evrei ultraortodocşi
22 Mai, 16:23 | 0 comentarii -
Poza care a adunat aproape un milion de „like-uri” pe Facebook. Evenimentul anului pe reţeaua de socializare
21 Mai, 09:20 | 0 comentarii -
Scandal ca la uşa cortului între rudele lui Whitney Houston
21 Mai, 07:48 | 0 comentarii -
GSP.roFOTO Bute a pierdut centura IBF » Imagini exclusive din iadul englez
-
Bogaţii şi celebrităţile îşi protejează viaţa privată plătind pentru propagarea de informaţii false
20 Mai, 18:25 | 0 comentarii -
Show marca Pamela Anderson într-un restaurant din Los Angeles: S-a îmbătat criţă şi a dansat lasciv
20 Mai, 00:00 | 0 comentarii
* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate
vezi articolul in HTML5






o noua descoperire marca antena3: arborele de heroina