Antena 3 CNN Sport Off Sport Un şoarece a fost văzut pe teren, la meciul Manchester United - Southampton

Un şoarece a fost văzut pe teren, la meciul Manchester United - Southampton

Sursa foto: Foto: Youtube / FootboolNationsTV
24 Ian 2016   •   08:30
Un şoarece a intrat pe teren în timpul meciului Manchester United - Southampton, scor 0-1, disputat sâmbătă seară, în etapa a XXIII-a a campionatului Angliei, informează The Guardian.
Şoarecele a fost văzut fugind aproape de marginea terenului în minutul 74 al partidei.
Formaţia Southampton, fără Florin Gardoş, românul nefiind refăcut în urma unei accidentări, a învins, sâmbătă, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Manchester United, la un an de când a înregistrat o victorie similară în ediţia trecută a Premier League.
Sâmbătă, golul a fost marcat de Austin, în minutul 87.
La 11 ianuarie 2015, Southampton s-a impus pe Old Trafford în faţa formaţiei Manchester United datorită unui gol înscris de Tadici, în minutul 69. Gardoş a jucat în acel meci din minutul 20.