”Borcică” acum unul dintre numele cele mai rostite. Are o puzderie de copii, 8 după ultimele informații, iar emisiunile tabloide găzduiesc reacțiile soției de drept, Alina, și poziția fostului model Valentina Pelinel, despre care se spune că ar ține în pântece ultima progenitură a fostului om de fotbal.
Incursiune în trecut. Borcea, care a făcut primii bani din afacerile cu butelii, a avut parte de o copilărie cu vacanțe de varăla bunicii săi, în satul Valea Boului din județul Gorj. Apropo, ditamai concidența de nume cu Boureanu, Cristian Boureanu, fostul soț al Valentinei Pelinel.
Conform gorj-domino.com, acolo, împreună cu cele două surori ale sale, se înghesuiau într-o cameră cu trei paturi, mobilată destul de sărăcăcios.
Ştiri video recomandate