Va fi eliminat CASS pentru pensii? Bolojan: "10% e o sumă pe care fiecare om care ajunge la spital ar trebui să o plătească"
Publicat acum 7 ore si 24 minute
Inspectoratul de Poliție al Județului Timiș l-a dat dispărut pe tânărul gorjean și efectuează cercetări.
S-a întamplat în data de 16 decembrie, când Sandu Vasile Alexandru, a plecat din camera lui de camin din Complexul Studenţesc din Timişoara, în jurul orei 3.00, iar de atunci n-a mai dat niciun semn de viaţă. Familia se teme de ce e mai rău şi a cerut ajutorul poliţiştilor, scrie cancan.ro.
Alexandru are 1.70 înălţime, 70 kg, păr negru şi ochi căprui. În momentul dispariţiei purta o geacă albastră de blugi, pantaloni albastri tip blug, încălţăminte sport neagră. Oricine îl vede ori are informaţii despre tânăr este rugat să sune la 112.