Şapte milioane de cozonaci vor fi puşi în vânzare, în România, pentru Crăciunul 2025. Distribuitorii, acuzaţi că i-au scumpit
Publicat acum 2 ore si 29 minute
Viorica Moise este una dintre victimele cumplitului accident din Ialomița. Familia a decis să o înmormânteze mai devreme cu o zi, pentru ca ultima sa zi pe pământ să nu coincidă cu aniversarea sa.
Fiul său, Cosmin, i-a transmis un mesaj tulburător pe pagina sa de Facebook. „Mama ... sa ne ierți pentru toate ... ai plecat prea devreme , ai lăsat un gol imens in viețile noastre ..acolo sus îl vei întâlni pe tata sa ii spui ca ne e dor de el și nu l-am uitat ..
te iubim mama și îți mulțumim pentru tot , tot ce ai făcut pentru noi , sper sa ne veghezi mereu și sa ai grija de drumurile noastre .... te iubim !!!
Dumnezeu sa te ierte! Mama”, a scris Cosmin Moise.