Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 21 ore si 0 minute
Mircea Badea a avut o reacție dură la adresa lui Dan Barna pe pagina sa de Facebook, după ce liderul USR a anunțat public cu cine va vota dacă nu va intra în turul doi al prezidențialelor.
„L-am supraestimat grav pe asta. E mai prost chiar decat Sica Mandolina zbierand cu generalul. Sa admiti public, cu 2 luni inainte, ca te-ai gandit si hotarat ce faci daca nu intri in turul 2, inseamna ca esti mai prost ca Ciolos in spirala”, a scris realizatorul.