Antena 3 CNN Timp liber Fun Finala lui Usain Bolt la 200m a prins-o cu două capace de oală în mâini! Iată cum a reacționat când atletul a câștigat cursa

Sursa foto: Foto: Twitter.com/Kendra Hansey
20 Aug 2016   •   23:33

Chiar dacă mama lui Usain Bolt nu s-a arătat așa impresionată de performanțele fiului ei, o mamă din SUA abia a reușit să se stăpânească în timpul finalei la 200 m masculin.

Kendra Hansey a distribuit pe Twitter reacția isterică a mamei ei în timpul competiției, iar postarea ei a devenit virală.

În imagini, femeia apare cu două capace de oală în mâini, pe care le lovește cu sete, strigând spre televizor: ”Hai! Du-te, băiatule!”

În momentul în care Usain Bolt ajunge la linia de finish și câștigă astfel medalia de aur, femeia începe să țipe și să țopăie de fericire.