Elena Udrea: Este greu să porţi încălţăminte cu tocuri înalte când este foarte multă zăpadă
„E foarte greu să mai porţi tocuri acum. Recunosc că îmi doresc să vină primăvara, să putem fi din nou îmbrăcaţi mai lejer, să nu mai stăm în zăpadă de un metru.”
Fostul ministru a recunoscut însă că şi zăpada este bună: „Aveam nevoie, era secetă, aveam nevoie de apă”, a arătat Udrea.
-
Ceremonia de înhumare a lui Nyiro ar urma să aibă loc. Liderul Partidului Civic Maghiar: Nu mai trăim în comunism
26 Mai, 19:25 | 0 comentarii -
Primăria, operatorii de salubrizare şi ApaNova susţin că sunt pregătiţi să intervină, dacă este nevoie
26 Mai, 19:18 | 0 comentarii -
Şeful IPJ Harghita: Urna găsită la Corund era goală. Oficialul ungar a spus că în interior este cenuşă umană
26 Mai, 18:24 | 0 comentarii -
GSP.roCe l-a impresionat pe Bute la cîntarul oficial: "A fost incredibil"
-
Mesaj la pelerinajul maghiarilor de pe Şumuleul Mic: Nu criza să îi sperie pe oameni, ci lipsa de credinţă
26 Mai, 18:03 | 0 comentarii -
Un bărbat a fost rănit la o demonstraţie militară. Omului i-a explodat un proiectil artizanal în mână
26 Mai, 15:25 | 0 comentarii
-
Este o actiune foarte minunata, nu este nimic politic. Avem nevoie de o mai multa implicare din partea tuturor si in special a celorlalte partide. Sangele nu are culoare politica! Nu mai fiti indiferenti.
-
Campania organizata de tinerii democrati-liberali a fost un real succes, venind peste 400 de voluntari, dar din pacate au putut dona doar 200. Orice strop de sange poate salva o viata. Felicitari!
-
Felicitari pentru aceasta campanie! Avem nevoie de campanii de genul acesta, pentru ca orice picatura de sange poate salva o viata. Este nevoie de sustinerea si participarea in numar cat mai mare a voluntarilor.
-
Doamna Elena Udrea a demonstrat ca este o femeie frumoasa si desteapta, perseverenta, care este capabila sa faca politica. Ar trebui avute in vedere numeroasele investitii realizate pe parcursul perioadei cand a condus ministerul.
-
Cucoana, daca ti-e greu sa porti incaltaminte cu tocuri inalte, stai in sulita pana se ia zapada!
-
nesimtitooooo.....tacati gura aia de betiva ....ai uitat cum beai pana te pishai toata ......acum ai tocuri chioaroooooo......te stim noi bine
-
De ce nu-si ia opincile inapoi ? ca daca e greu....... sa nu se mai chinuie saraca !
-
VOicu..poti sa-i bei si pishatul daca o idolatrizezi asa mult! Nu ne suparam!
-
Elena UDREA este o femeie foarte frumoasa! Femeia asta a facut multe lucruri bune pentru Romania! A promovat tara nostra inclusiv la Casa Regala Britanica, spre invidia multora! Voi merge alaturi de Elena Udrea pana la capat!
-
ce vorbe de duh este in stare sa scoata pe gura d-na asta. mai ca imi vine sa plang de mila ei . cat s-o fi chinuind sa mearga pe acele tocuri; vai ,vai, saracuta!poate ar trebui sa -si dea pantofii la sinistratii din vrancea sau buzau. cine stie poate ii ia vreo batranica din acelea ce a reusit sa iasa de sub zapada si ii multumeste de ajutor. rusine sa le fie la toti portocalii acestia nesimtiti. mai spera sa obtina peste 30%
si 3% este prea mult. nu mai merita sa intre in parlament. -
Acesti care scriu orice nimicuri,despre x sau y, nu cred ca se numesc reporteri!
-
In schimb, e usor sa spui tampenii cand nu ai creier! Nu udreo?! :))
-
o inteleg la cit e de scunda fara tocuri inalte ar fi o "pitica" nesemnificativa in multime, s-ar simti in largul ei doar linga Boc ....
-
De ce naiba toata presa ii da atentie ecestei individe? Cine naiba e si ce ,,judecati de valoare`` a emis? Ce contributii deosebite are, in afara imbogatirii rapide si necinstite? Prea a facut-o ,,vedeta``.
* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate
vezi articolul in HTML5






sa nu ne mintim mitica asta e o actiune politica in toata regula si o incercare ptr udrea de a-si repara imaginea sifonata. Intr-o perioada in care toata lumea o acuza de coruptie si diverse matrapaslacuri si doar basescu e mai impopular decat ea, hop apare sa doneze sange(o problema sensibila). De ce n-a aparut acum 2 ani si de ce a trebuit facuta aceasta actiune cu atata mediatizare cu aparut in fata camerei . Daca simtea cu adevarat ca trebuie facut acest lucru o facea fara atata publicitate.Si ce sa mai zicem de spotul publicitar: copiat cu virgula cu tot de la englezi . Singura diferenta ca aparea " zana" asta de udrea si exact diferenta care scadea din calitatea spotului. Si decat sa dea cativa ml de sange mai bine nu fura ca sa putem sa ne tratam si sa nu moara copii pe capete in spitale din lipsa medicamentelor aparatelor si in special a banilor