Schema prin care o angajată de la Salarizare a furat 8,4 milioane de lei de la MAE, vreme de 15 ani
Publicat acum 2 ore si 16 minute
O mașină a intrat într-o țeavă cu gaze, în zona Sisești. O mașină a intrat joi seară într-o țeavă cu gaze în zona Intrarea Sisești din Capitală, iar circulația a fost blocată temporar, pentru intervenția pompierilor, informează Agerpres.
Două persoane au fost transportate la spital, conștiente, fără probleme deosebite, potrivit biroului de presă al Inspectoratului General pentru Situații de Urgență.
Pompierii au asigurat măsurile suplimentare de siguranță până la sosirea echipelor Distrigaz.
Intervenția s-a finalizat, iar echipajele de pompieri au fost retrase, potrivit sursei citate.