Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 7 ore si 43 minute
Bărbatul s-a dus pe balcon, a înregistrat un video și a transmis un mesaj tulburător și emoționant.
„Astea sunt ultimele cuvinte pe care vreau să le auzi mamă. Că te-am iubit, am greșit și că nu meriți să vă mai fac rău... Îmi pare nespus de rău pentru ce o să fac”, transmite Eduard în ultima parte din mesajul său.
Ultima persoană la care s-a gândit a fost mama lui. Câteva minute mai târziu, se arunca în gol de la etajul opt al unui bloc din Constanța.