Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 18 ore si 53 minute
Imagini șocante surprinse în trafic, pe o stradă în Constanța. O tânără a ieșit prin trapa mașinii și a început să își facă selfiuri, ignorând pericolul la care se expune.
Un participant la trafic a sunat la 112 pentru a anunța isprava tinerei, de teama ca totul să nu se transforme într-o tragedie.
Tânăra risca o amendă de 290 lei, pentru că nu purta centura, scrie replicaonline.ro.