Ministerul Sănătății cere serviciilor de ambulanță să-și suplimenteze echipajele din cauza codului roșu de caniculă
Publicat acum 5 ore si 55 minute
Asesoft Technologies, controlată indirect de Sebastian Ghiță și aflată in insolvență din iunie anul trecut, intră în faliment. Decizia a fost semnată de judecători, compania mai având șansa unui apel în maximum o săptămână. Falimentul este însă declanșat chiar la cererea administratorului judiciar.
Decizia judecătorilor este clară: dizolvarea societății și sigilarea bunurilor din avere.
Continuarea, pe Profit.ro.