Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 18 ore si 52 minute
Ambasada OIandei în România a avut o primă reacție oficială la cazul din Dâmbovița, în care un cetățean olandez este principalul suspect de răpire și uciderea unei fetițe de 11 ani.
„Cu mare regret Ambasada Regatului Țărilor de Jos, a aflat despre tragica moarte a fetiței din Gura Șuții. Autoritățile olandeze sunt pregătite să-i ajute pe partenerii lor din România. Poliția și autoritățile juridice din ambele țări sunt în contact direct”, se arată în comunicatul oficial al Ambasadei Olandei.