Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 17 ore si 27 minute
Mario Iorgulescu se simte mai bine şi chiar a se poate deplasa prin salon.
Internat într-una dintre cele mai mari clinici private din Italia, San Raffaele din Milano, fiul şefului Ligii Profesioniste de Fotbal şi-ar fi revenit după un tratament intensiv.
Se mișcă prin salon, ajutat de medici şi asistente, dar și de persoane din familie şi a început să mănânce, au declarat surse apropiate pentru wowbiz.ro.
Mario Iorgulescu este urmărit penal pentru ucidere din culpă şi conducere sub influenţa alcoolului şi a drogurilor. Pe 8 septembrie, un tânăr de 24 de ani a murit în accidentul provocat de fiul şefului Ligii Profesioniste de Fotbal.