Imagini cu lotul 4 din A0 (Pantelimon-Glina), care e aproape gata. Cristian Pistol: "Va asigura legătura cu autostrada A2"
Publicat acum 1 ora si 9 minute
Un accident cumplit a avut loc sâmbătă noaptea pe un drum din Suceava.
Trei tineri și-au pierdut viața după ce BMW-ul în care se aflau a intrat într-un stâlp.
Ionuț Reuț, în vârstă de 19 ani, se afla la volan. În mașină se aflau și prietenii lui, Cătălin Pușcașu (33 de ani) și Adrian Gheorghe Cojocariu (31 de ani).
Tinerii au murit pe loc în urma impactului. Se pare că șoferul a mers cu viteză foarte mare.