Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 7 ore si 27 minute
Imagini revoltoare suprinse cu unul dintre consilierii personali ai primarului Timişoarei. Ionuţ Nasleu, care are printre atribuții activitatea Corpului de Control Intern și Antifraudă în orașul de pe Bega, a fost fotografiat la o petrecere în timp ce chefuaia alături de interlopi cunoscuți din Timișoara.
Unul dintre meseni este Lucian Boncu, condamnat săptămâna trecută pentru amenințare după ce s-a dus la spital, la un rival care fusese înjunghiat cu un buchet de flori cu panglică neagră.