Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 11 ore si 32 minute
Aproxiamtiv 1.500 de persoane sunt aşteptate să participe, vineri, la miting organizat în faţa Guvernului de sindicate ale grefierilor, care vor să atragă atenţia asupra volumului foarte mare de muncă şi condiţiilor necorespunzătoare în care aceasta se desfăşoară, precum şi asupra lipsei unei salarizări unitare, dar şi a personalului.
Mitingul va avea loc de la ora 11.00. Iniţial, mitingul era programat în 15 martie, fiind amânat întrucât Primăria Municipiului Bucureşti a refuzat avizarea pe criterii de acţiuni organizate în contextul exercitării de către România a Preşedinţiei Consiliului U.E.
Citeste mai mult aici: