Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 18 ore si 54 minute
O femeie din București a surprins într-o filmare un autobuz STB care a fost inundat de apă după ploaia torențială care a inundat Capitala vineri după-amiază.
În imaginile publicate pe Facebook se poate vedea cum ploaia torențială, care a făcut prăpăd, a pătruns și în autobuz.
Călătorii își țin picioarele ridicare în mijlocul de transport în încercarea de a nu se uda. „Doamne, Maica Domnului, așa ceva nu am văzut”, exclamă un pasager surprins de șiroiul de apă care curge prin autobuz.
Potrivit postării de pe Facebook, imaginile au fost surprinse vineri, în Zona Obor din București, în autobuzul 182.