Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 8 ore si 48 minute
Încă un şofer inconştient şochează România! Bărbatul a fost filmat la volanul unui microbuz plin cu călători în timp ce butona două telefoane în acelaşi timp.
Imaginile au fost suprinse de un pasager revoltat de atitudinea şoferului care punea viaţa călătorilor în pericol.
Să nu uităm că un astfel de gest a provocat şi tragedia din Ungaria unde nouă persoane şi-au pierdut viața.