Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 14 ore si 15 minute
Casa de Cultură a Sindicatelor ”Leopoldina Bălănuță” din Focșani a găzduit sâmbătă o nouă etapă de campionat național la culturism și fitness. Organizatorii au introdus în concurs și o probă pentru sportivii cu dizabilități, iar pe scenă a urcat un culturist care are mâna dreaptă amputată din braț, scrie Vrancea 24.
El a fost aplaudat minute în șir de publicul din sală.