Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 14 ore si 32 minute
Klaus Iohannis a sosit duminică dimineață, împreună cu soția sa, la biserica Sfânta Treime din Sibiu pentru slujba de Paște. Președintele a transmis un mesaj tuturor românilor.
”Vă doresc La mulți ani creștinilor care sărbătoresc azi Învierea Domnului. Cristos a Înviat! Iar creștinilor care săbătoresc Floriile, le urez Sărbători fericite,sărbător frumoase, iar celor care au ziua onomasticp, le urez La mulți ani”, a spus Iohannis.
Președintele a făcut urările în română, maghiară și germană.