Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 20 ore si 24 minute
Polițiștii constănțeni au demarat o acțiune în stațiunea Mamaia pentru a-i prinde pe șoferii care consumă alcool și droguri. La primii doi șoferi opriți testul a ieșit pozitiv!
Un șofer sub influența alcoolului și unul sub influența cannabisului au fost depistați în trafic, în stațiunea Mamaia, în cursul zilei de sâmbătă, scrie libertatea.ro.
Cei doi au fost primii opriți de către lucrătorii Serviciului Poliției Rutiere Constanța, în cadrul acțiunii demarate pe raza stațiunii Mamaia, cu nou-primitele aparate DrugTest.