Povestea unei laureate Nobel despre supraviețuirea în România lui Ceaușescu: „Securitatea era o colosală Stație a Fricii”
Publicat acum 1 ora si 23 minute
Simona Halep a transmis un mesaj de Ziua Armatei, în care le-a spus militarilor români că se gândeşte la ei şi le-a urat la mulţi ani.
„Ştiu că mă susţineţi şi m-aţi susţinut mereu, iar astăzi, de ziua voastră, vreau să vă spun că şi eu mă gândesc la voi şi că în continuare voi lupta pentru România, aşa cum şi voi o faceţi. La mulţi ani, armata României”, a spus Simona Halep, în mesajul ei.