Se modifică din nou Codul Rutier. În ce situație șoferii nu ar mai fi obligați să prezinte actele la cererea Poliției Rutiere
Publicat acum 1 ora si 56 minute
Odată cu câștigarea primul ei turneu de Grand Slam la Roland Garros 2018, Simona Halep și-a rotunjit serios veniturile.
Campioana a fost văzută pe stradă la volanul unui Mercedes SLS AMG, în valoare de 200.000 de euro, scrie Cancan.
sursa foto: Cancan.ro
Sportiva noastră nu a părut deloc deranjată de traficul infernal din București. A condus fără să iasă în evidență și nu a încălcat nicio regulă de circulație.