"Străzi Deschise" doar duminică, în acest weekend, în Bucureşti. PMB: Sâmbătă nu închidem circulaţia pe Calea Victoriei
Publicat acum 14 ore si 20 minute
Caz cutremurător la Timișoara. Un tânăr de 19 ani și-a pus capăt zilelor în spital.Tragedia s-a petrecut în Clinica de Psihiatrie. Tânărul s-a sinucis pe balconul salonului, scrie opiniatimisoarei.ro.
„Pacientul în vârstă de 19 ani, din judențul Arad, a fost găsit fără suflare în cursul dimineții de ieri, de către o asistentă, pe terasa salonului. Acesta figura din 2016 în evidența medicilor cu afecțiuni psihice grave”, a declarat Andreea Borboros, purtătorul de cuvant al Spitalului Județean din Timișoara.