Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 3 ore si 26 minute
Altercație sângeroasă pe o stradă din Bistrița. Doi bărbați s-au luat la bătaie și s-au tăiat cu cuțitele. Amândoi au nevoie de îngrijiri medicale acum, iar polițiștii sunt la fața locului.
„Am fost sesizați despre faptul că pe o stradă din municipiu a fost o altercație. La fața locului, polițiștii au stabilit că este vorba de doi bărbați de 29 de ani, 30 de ani, care pe fondul unor neînțelegeri au izbucnit un conflict spontan. În urma sa, bărbatul de 30 de ani a fost transportat la spital cu o plagă în zona inimii, celălalt are răni ușoare. Polițiștii fac în continuare cercetări”, a declarat, la Antena 3, Diana Pintea, purtător de cuvânt IPJ Bistrița-Năsăud.