Un român a câștigat peste jumătate de milion de lei la Noroc cu un bilet jucat online. Un alt câștig și la Loto 5/40
Publicat acum 1 ora si 6 minute
O femeie de 66 de ani, care ar fi traversat neregulamentar, a fost accidentată, joi, de o maşină de poliţie care se deplasa cu sistemele acustice şi luminoase în funcţiune, pe Şoseaua Olteniţei din Capitală, anunţă Brigada Rutieră a Capitalei.
Şoferul unei maşini de poliţie din Capitală, care se deplasa cu sistemele acustice şi luminoase în funcţiune, a accidentat o femeie în vârstă de 66 ani care ar fi traversat neregulamentar, potrivit reprezentanţilor Brigăzii Rutiere a Capitalei.
Femeia a fost rănită şi ulterior transportată la Spitalul Bagdasar.
Circulaţia tramvaielor pe sensul către Piaţa Sudului.