„Peștii-iepure nu mai au frică de om”. Cât de periculoși sunt și ce trebuie să faci dacă ai fost mușcat: „Neapărat să fii cusut”
Publicat acum 8 ore si 25 minute
Întâmplarea a fost făcută publică pe o pagină de Facebook.
”Îmi place atitudinea femeii. N-au niciun drept să îi ia mașina.”, se aude o voce în înregistrare.
Unii români au sancționat gestul femeii în comentarii.
„Ne cerem scuze pentru acest tip de oameni, nu ne reprezintă. Suntem „mai întunecaţi” şi conducem BMW cu volanul pe partea dreaptă”, s-a exprimat un internaut român.
”Nu respectă legea şi tot ei ajung să urle precum copiii”, afirmă un alt internaut.
”Fac circ în loc să plătească 5-10 leva pentru a parca în zona albastră. E greu să te plimbi puţin până găseşti un loc de parcare, consumi combustibilul”, atrage atenția altcineva.