Fabrica din Oradea unde angajaţii vin la muncă exact ca acasă. Oamenii fac sport în timpul programului şi culeg legume bio
Publicat acum 18 ore si 40 minute
Tânărul a fost desemnat compozitorul anului 2022, în cadrul galei Internațional Classical Music Awards.
Sebastian este primul român care a reușit această performanță, el fiind și cel mai premiat compozitor de muzică clasică din România.